Teknoloji

Samsung’un yeni katlanabilir ürünleri Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5’e erken gelebilir

Galaxy S23 serisi, iki aydan biraz daha uzun bir süre önce tanıtıldı. Ve gözler, doğal olarak, Samsung’un Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 serisi, Galaxy Watch 6 ve muhtemelen yeni kulaklıklara çevrilmiştir.

Yeni bir söylenti, Koreli devin yukarıda listelenen cihazlardan en azından bazılarını beklenenden daha erken tanıtabileceğini söylüyor. Bu promosyon Temmuz ayının son haftasında yapılacak olan Unpacked etkinliğinde gerçekleştirilecektir.

Samsung, genellikle her yıl Ağustos ayında en büyük ikinci Unpacked etkinliğini düzenler. Çok fazla zaman olmasa da Temmuz ayı söylentisi dikkate alınmaya değer. Katlanabilir akıllı telefon pazarının kızıştığı ve Google’ın ilk katlanabilir ürünü Pixel Fold’u piyasaya sürmeye hazırlandığı bir dönemde, Samsung rakiplerine çok fazla nefes alma alanı vermek istemiyor olabilir. Kuyu Temmuz Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i görmeyi bekleyebiliriz.

Tabii ki, bunların hepsi spekülasyon ve dürüst olmak gerekirse, bir sonraki Unpacked Temmuz sonunda o kadar da büyük bir zaman kaybı değil; sadece iki haftalık bir farktan bahsediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu