Haber

MHP’ye yeni katılan 500 kişi için Balıkesir’de tören düzenlendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Altıeylül İlçe Teşkilatının düzenlediği törenle partiye yeni katılan 500 kişiye rozetleri takdim edildi.

Tören, Altıeylül Geliştirme Merkezi’nde (ALGEM) gerçekleştirildi. Törene MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, MHP Altıeylül İlçe Başkanı Alper Ökçelik, Balıkesir İdeal Ocakları Başkanı Kazım Çalışkan ve çok sayıda partili katıldı.

Törende açılış konuşmasını yapan MHP Altıeylül İlçe Başkanı Alper Ökçelik, partisinin kapılarının davasına gönül vermiş herkese açık olduğunu söyledi.

Ökçelik, “Bu kutlu yürüyüşe katılan her bir vatandaşımız, vatanına, ülküsüne ve Türk milletine olan inancıyla birlikte çalışma arkadaşımız olmuş, yılmadan çalışmaya başlamıştır. Bizim için değerlidir, vizyonda yol arkadaşımızdır. omuz omuza yürüyeceğimiz öncü ülke.” dedim.

Daha sonra bir konuşma yapan MHP Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Cumhur İttifakı’nın 2023 seçimlerinde başarısı için çalışacaklarını belirtti.

Ekrem Gökay Yüksel şunları söyledi:

“2023 hepimizin bildiği gibi tüm Türkiye’nin kaderini etkileyecek önemli bir yıl. Türkiye’nin ikinci yüzyılının başlangıcı ve 2023 ve sonrasındaki hedeflerimizin gerçekleşmesi Türkiye’nin jeopolitik konumunun temellerini atacak. Orta Doğu, dünya sahnesindeki güçlü konumu ve ekonomik anlamda tam bağımsız bir Türkiye’ye, “Omuzlarımızda vatan ve hizmet sevgisi var. Bizler omuzlarımızda taşıdığımız bu aziz gayemizi hiçbir zaman bir yük olarak görmedik ve bu uğurda gecemizi gündüzümüze katarak gayret sarf ettik. Cumhuriyetimizin 100. yılında da bire bir azim ve şevkle çalışmaya devam edeceğiz, “İttifakın başarısı için mücadele edeceğiz ve Balıkesir’de bunu başarı ile taçlandıracağız.”

Konuşmaların ardından partiye yeni katılanlara rozetleri takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu