Haber

Gültekin Uysal ‘Bir Ev Bir Ev Kirala’ Kampanyasına 10 Kira Bedelini Bağışladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı ‘Bir Kira Bir Ev’ kampanyasının canlı yayınına katılan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, kampanyaya 10 kira bağışında bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 30 Ekim 2020 İzmir depremi sonrası İzmirli depremzedeler için başlattığı ‘Bir Kiralık Bir Ev’ kampanyası, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen depremzedeler için devam ediyor. Halk TV’de bu akşam düzenlenen ‘Bir Kira Bir Ev’ kampanyasına çok sayıda vatandaş bağışta bulundu.

Halk TV’de canlı yayına telefonla katılan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, ‘Bir Ev Bir Kira’ kampanyası için 10 bin kira bedeli bağışladı. Uysal dedi ki:

“Talihsiz bir acı yaşıyoruz. Beylik, kelimelerle örtülecek bir acı değil. Aziz milletimizin ve depremzedelerimizin geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Rahmetle karşılandı.Bu acı bizi sarsmalı.Yüreğimizi titretiyor.Bu kampanyaya katılarak.Milletimizin zor günlerden çıkmış bir enerjisi var.

“ÖNLEMLERİMİZİ ALARAK BİR DAHA BÖYLE BİR ACI YAŞAMAYALIM”

Olağanüstü zamanlarda ortaya çıkan harika bir güce sahiptir. Gönlümüzü sarsan bu şokun en ufak bir sorumluluk, mahcubiyet, utanma duygusu taşımayan yöneticiler başta olmak üzere her birimizin aklını sarsarak olağan dönemde bir iradeye dönüşmesini temenni ediyorum ki bir daha böyle bir duruma düşmeyelim. önlem alarak bu tür acıları bir daha yaşamayın. Bu itibarla aziz milletimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. 10 TL kira bedeli ile bu kampanyaya katılmak istiyorum. Böyle bir kampanyaya vesile olan Halk TV’ye ve İzmir Büyükşehir Belediyemize de teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu