Haber
Beşiktaş, Ankaragücü maçının hazırlıklarını tamamladı
![](https://akyakaajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/besiktas-ankaragucu-macinin-hazirliklarini-tamamladi-NsPx5O8Z.webp)
Beşiktaş, SporToto Üstün Lig’de MKE Ankaragücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla tamamlayarak kampa girdi.
Başkan Yardımcısı Emre Kocadağ’ın izlediği basına kapalı eğitim yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü.
Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Egzersiz yapmak; ısınma koşuları, istasyon koşuları ve pas çalışmalarıyla başladı. 5’e 2 antrenmanla devam eden antrenman, çift gollü taktik maçla sona erdi. Beşiktaş, Spor Toto Büyük Lig’in 24. haftasında yarın saat 19.00’da Vodafone Park’ta MKE Ankaragücü ile karşılaşacak.