Haber

Kendini Türk Hisseden Mahalle Berberi Santarelli’nin Ziyaretine Gelen Tepkiler Hepinizi Güldürecek!

Geçtiğimiz hafta Türk kadın voleybol takımımızın tamamı Avrupa şampiyonu oldu ve büyük bir mutluluk yaşadılar. Sırbistan’ın 3-2’lik galibiyetinin ardından sosyal medyada takım ve teknik direktör hakkında birçok haber yazıldı. Bu şampiyonada büyük katkısı olan Santarelli hakkında çok şey öğrendik. Bu içerik aynı zamanda bize onunla ilgili yeni bir şeyi de gösteriyor. Twitter’da @fbvolleyballlove isimli kullanıcı, Santarelli’nin mahalle berberinde tıraş olurken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Bakalım bu fotoğrafa kimler yorum yapmış?

A Milli Kadın Voleybol Takımımız geçtiğimiz hafta Sırbistan’ı 3-2 yenerek Avrupa şampiyonu oldu.

Türkiye’nin tarihinde ilk kez voleybolda şampiyon olmasının ardından hem oyuncular hem de teknik direktör Daniele Santarelli hakkında yazmaya ve çizmelere doyamadık.

Özellikle İtalyan teknik direktör Daniele Santarelli’nin maç sırasında ve sonrasındaki davranışları sosyal medyada çok konuşuldu.

Maçtan sonra sırtından vurulduğundaki hali, erik rolünü oynaması ve uçakta Türk gibi oturması hepimizi güldürdü.

Kendini her fırsatta Türk gibi hissettiğini söyleyen Santarelli’nin sosyal medyada yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı. Twitter’da @fbvolleyballlove isimli kullanıcı Santarelli’nin tıraş olduğu bir fotoğraf paylaştı. Kullanıcılardan gelen yorumlarda gecikmedi elbette…

bir.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11’inci.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

viransehirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu